preloader

Łączy nas
dobre piwo!

Świat piwa rzemieślniczego czerpie swą siłę z różnorodności, nie ważne czy jest to piwna klasyka czy nowa fala, każdy piwowar dla którego nadanie piwu oryginalnego, „osobistego” charakteru jest najważniejsze w procesie jego tworzenia potrzebuje odpowiednich narzędzi by tego dokonać. BREWservice powstał po to aby takich narzędzi dostarczyć. Paleta słodów Best Malz, beczki po destylatach z różnych stron świata, nasze doświadczenie i wiedza – to wszystko jest do waszej dyspozycji.

Świat najlepszych słodów od ręki!

Profesjonalnie i elastycznie, Słody Best Malz dostępne są od ręki w naszym magazynie w Polsce, wysyłki dokonujemy w ciągu 24 godzin w dowolne miejsce kraju, można je również odebrać własnym transportem, lub zlecić nam zorganizowanie spedycji, bezpośrednio ze słodowni w Niemczech. W zależności od potrzeb browaru możemy dostarczyć słód luzem, w workach typu „big bag” czy też na paletach w workach po 25kg

W trosce o jakość

Wszystkie słody BestMalz są produkowane z wysokiej jakości surowca zebranego z najlepszych obszarów upraw w Europie, Nadrenii- Palatynatu i Badeni- Wirtembergii. Do produkcji naszych słodów nie używa się zbóż modyfikowanych genetycznie a uprawy są ściśle kontrolowane przez niezależne laboratoria pod kątem ograniczeń dotyczących pestycydów, herbicydów, fungicydów, mikotoksyn i nitrozamin. Odpowiednia dawka wody, długi czas kiełkowania i delikatne suszenie tworzą optymalne warunki aby powstał słód najwyższej jakości, słód który jest podstawą dla najlepszego piwa.

Dla najlepszych piw

Szeroka gama produktów od jednego producenta, surowiec o stałej, wysokiej, jakości dają możliwość warzenia doskonałych piw i zachowania powtarzalności w produkcji. Wszystkie procesy w słodowniach Best Malz przeprowadzane są według procedur określonych w naszym systemie zarządzania jakością zgodnie z normą DIN-EN-ISO 9001:2008 oraz HACCP. Certyfikacja systemów przeprowadzana jest regularnie przez LGA Interlert. Wszystko dla najlepszego piwa!

Wspólnie tworzymy przyszłość piwowarstwa

Bestmalz dokłada wszelkich starań aby wyjść naprzeciw wymaganiom piwowarów rzemieślników i i przy współpracy z nimi tworzy słody, które dadzą im możliwie najszerszą swobodę tworzenia nowych piw.

BREWservice – stworzony przez piwowar dla piwowarów

BREWservice został stworzony nie tylko po to by dostarczać najwyższej jakości surowce dla browarów, jest również wsparciem dla piwowarów i browarów we wdrażaniu nowych receptur czy doboru surowców.

Nasi klienci:

BROWAR PROFESJA
Browar Birbant
Browar Lubrow
Browar Nepomucen
Browar Solipiwko
Piwne Podziemie
Browar Widawa
Kraftwerk
Olimp
Browar Zamość